В ногу з часом: у ЛНУ ім. Івана Франка за підтримки ТОВ «Надра Юзівська» відкрито сучасний освітній простір04.06.2024

Сучасний освітній простір

Завдяки підтримці ТОВ «Надра Юзівська» та інших компаній-партнерів  у ЛНУ ім. І. Франка відкрилася новітня лабораторія для підготовки фахівців нафтогазової галузі.

У «Лабораторії цифрових технологій у нафтогазовій геології» студенти навчатимуться на найсучаснішому програмному обладнанні для моделювання, яке надала компанія Schlumberger.

«Ця лабораторія є важливим кроком для нашого університету. Завдяки підтримці ТОВ «Надра Юзівська» ми створили простір, де студенти зможуть опановувати сучасні технології та підготуватися до викликів у нафтогазовій професії. Це значно підвищить якість освіти та зробить конкурентоспроможність наших випускників більш привабливою на ринку праці. Ми вдячні ТОВ «Надра Юзівська» та Групі Нафтогаз за їхню постійну підтримку та допомогу в реалізації освітніх проектів», – зазначив Володимир Мельник, ректор ЛНУ ім. І. Франка.

Нова сучасна лабораторія – це вагомий крок до впровадження європейських стандартів і цінностей. Цей освітній простір надасть студентам можливість оволодіти необхідними навичками для роботи з передовими технологіями у нафтогазовій галузі.

© Надра Юзівська, 2024. Всі права захищено