Надра Юзівська фінансує наукові дослідження українських університетів17.01.2022

ТОВ «Надра Юзівська» підтримує українських науковців та їхні проєкти, які сприятимуть розвитку газовидобутку та наближенню енергонезалежності України. Компанія за результатами конкурсу обрала 4 наукові проєкти від команд з українських університетів. Кожна команда отримає до 2,5 млн грн на наукові дослідження.

У конкурсі брали участь студенти та викладачі тих університетів, де є нафтогазовий або геологічний напрямок. Серед основних критеріїв, за якими відбирали проєкти, був потенціал застосування результатів наукових досліджень для збільшення запасів та видобутку вуглеводнів на території України, а також зміцнення енергонезалежності країни.

«Розвідка та розробка газових родовищ – це напрям, який постійно розвивається, де з’являються нові методи дослідження надр, вдосконалюються вже існуючі підходи. Тому інвестиції в науку є обов’язковими, особливо в той час, коли Україна виборює свою енергонезалежність. Ми впевнені, що українським науковцям є що заявити в нафтогазовій справі, саме тому вирішили профінансувати найкращі наукові проєкти. Переконаний, що після завершення профінансованих нами досліджень, отримані розробки в найближчому майбутньому будуть застосовані на практиці,» – зазначив Максим Вітик, директор ТОВ “Надра Юзівська”.

За результатами відбору, фінансування отримали наукові групи з 4-х українських університетів: Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Виділені кошти науковці вже спрямовують на закупівлю матеріалів та обладнання, програмного забезпечення, послуг, які необхідні для проведення лабораторних та польових досліджень.

© Надра Юзівська, 2024. Всі права захищено